Допомогти проекту Запрошую в гості
Останні записи
Останні записи
головна
23/07/2017 Мукачево

Як можна не полюбити місто, у якому тобі прямо на вулиці пропонують скуштувати смачне домашнє вино? Закарпаття. Мукачево. Любов з першого «ходи сюди, спробуй холодне вино». Жарти жартами, а я не жартую. Мукачево справді прекрасне. І не лише завдяки вину. Як і у будь-якому туристичному місці, тут вирує легкість, свобода і невимушеність. Ніхто нікуди не […]

 
DSCF1262
15/07/2017 Cело Карпати. Палац Шенборнів

Палац Шенборнів — це колишня резиденція і мисливський будинок графів Шенборнів. Зараз це санаторій «Карпати». Саме завдяки цьому на території дуже тихо і спокійно. Туристів майже немає, лише відпочиваючі. Палац побудував граф Ервін Фрідріх Шенборн-Бухгайм ще у 1890-1895 роках. Палац має одну дуже цікаву особливість — тут є 365 вікон (як днів у році), 52 […]

 
DSCF1191
Чинадійово

Крутий урок дає кожна нова поїздка. Хочеш знайти те, що шукаєш — просто йди вперед. В такі моменти ще анекдот згадується: — Як по-татарски: «вперед»? — Алга. — А «назад»? — В нас немає «назад». Развернувся і алга! (Особливо приємно згадувати цей анекдот коли заблукаєш) Ми вийшли на трасі біля повороту на Чинадійово. Перейшли дорогу […]

 
DSCF1095-2
14/07/2017 Олеськ

Зазвичай у кожному новому місці є щось, що залишило в пам’яті найбільший слід. Якась дрібничка, з якої хочеться починати розповідь. У випадку з Олеським замком цією дрібничкою стало підземелля. А точніше його запах. Пам’ять настільки цікаво працює, що я набираю зараз цей текст і чітко відчуваю запах, про який пишу. Запах землі, глини, каменю, сирості…і […]

 
Підписатись на оновлення
Підписатись на оновлення
 

Снятин

Коли я ще тільки їхала у це місто, один із водіїв, який сам недавно побував у Снятині, порівняв його із Яремче. Мовляв, така ж гарна природа і гостинне для туристів.

Щодо природи і гостинності не заперечуватиму, але враження у мене залишилося чуть відмінним від того, яке було в цього далекобійника. Суть в тому, що Яремче, як і інші туристичні міста, не мають в собі того затишку, який є тут. В Снятині нема настільки сильного руху і постійного напливу подорожуючих, а тому і атмосфера відрізняється.

Сюди дуже добре приїжджати тоді, коли втомився від міської метушні і хочеш просто відпочити.

Перше, на що можна було звернути увагу ще тільки під’їжджаючи до міста — це ратуша.

Цікавий факт: Снятинська ратуша — друга по висоті ратуша в Україні, поступається лише Львівській. Висота її — 50 метрів.

DSCF8214

DSCF8269

А от і вигляд, який відкривається зверху.

DSCF8271

DSCF8273

DSCF8280

Що стосується самого міста, то тут весь час на очі потрапляли різні по-звичайному незвичні будівлі. От. За що люблю маленькі міста, так це за те, що тут ти встигаєш помічати в рази більше. У великих туристичних центрах вся увага прикута до відомих культурних пам’яток, через що часто губляться інші красиві деталі. А тут, тут ти встигаєш не лише побачити основні будівлі, але й помітити особливе в тому, що на перший погляд може здатися досить звичним.

DSCF8222

DSCF8245

Далі йде ще одна знакова споруда — Свято-Вознесенська церква. Найдавніша пам’ятка архітектури у Снятині (була побудована 1794 року, 1838 — трохи перебудована і розширена). Ззовні, коли дивишся, здається мальнькою, хотя насправді по своїх розмірах вона досить вмістка (казали. самій побувати там не вдалося).

DSCF8251

DSCF8247

Йдемо далі.

DSCF8289

Ще далі.

DSCF8291

І от, воно. Вона. Школа. Мабуть єдина школа, яка викликала в мене настільки сильне відчуття краси. Такого гарного «захоплення» природою споруди я ще не бачила, справді.

DSCF8294

DSCF8297

Окрім центральної вулиці, встигли мені показати і більш віддалені місця, де теж не обійшлося без будинків, які вирізнялися поміж іншими.

DSCF8317

DSCF8319

DSCF8335

Власне, на цьому моє оглядання міста закінчилося. Гарно. Якщо хочеться відпочити і просто погуляти по тихому затишному місті, Снятин — ідеальний варіант. В мене на прогулянку пішло геть небагато часу, тому з впевненістю можу сказати, що всього побачити, а тим більше сфорографувати я не встигла, а це означає, що кожен, хто поїде туди після прочитання цього посту, обов’язково натрапить на щось таке, про що тут не згадувалося.

От. І ще. Дякую Андрію, Інні, Роксолані, Марті і іншим снятинцям, які допомогли не лише побачити місто, а ще й відчути його атмосферу.
Гарне місто, гарні люди, гарні спогади. Дякую :)

ІНШІ МІСТА