Допомогти проекту Запрошую в гості
Останні записи
Останні записи
головна
23/07/2017 Мукачево

Як можна не полюбити місто, у якому тобі прямо на вулиці пропонують скуштувати смачне домашнє вино? Закарпаття. Мукачево. Любов з першого «ходи сюди, спробуй холодне вино». Жарти жартами, а я не жартую. Мукачево справді прекрасне. І не лише завдяки вину. Як і у будь-якому туристичному місці, тут вирує легкість, свобода і невимушеність. Ніхто нікуди не […]

 
DSCF1262
15/07/2017 Cело Карпати. Палац Шенборнів

Палац Шенборнів — це колишня резиденція і мисливський будинок графів Шенборнів. Зараз це санаторій «Карпати». Саме завдяки цьому на території дуже тихо і спокійно. Туристів майже немає, лише відпочиваючі. Палац побудував граф Ервін Фрідріх Шенборн-Бухгайм ще у 1890-1895 роках. Палац має одну дуже цікаву особливість — тут є 365 вікон (як днів у році), 52 […]

 
DSCF1191
Чинадійово

Крутий урок дає кожна нова поїздка. Хочеш знайти те, що шукаєш — просто йди вперед. В такі моменти ще анекдот згадується: — Як по-татарски: «вперед»? — Алга. — А «назад»? — В нас немає «назад». Развернувся і алга! (Особливо приємно згадувати цей анекдот коли заблукаєш) Ми вийшли на трасі біля повороту на Чинадійово. Перейшли дорогу […]

 
DSCF1095-2
14/07/2017 Олеськ

Зазвичай у кожному новому місці є щось, що залишило в пам’яті найбільший слід. Якась дрібничка, з якої хочеться починати розповідь. У випадку з Олеським замком цією дрібничкою стало підземелля. А точніше його запах. Пам’ять настільки цікаво працює, що я набираю зараз цей текст і чітко відчуваю запах, про який пишу. Запах землі, глини, каменю, сирості…і […]

 
Підписатись на оновлення
Підписатись на оновлення
 

Чортків

Перше місто, взявшись за описування якого я зовсім не знаю, з чого почати. І не через те, що немає в ньому чогось особливого або цікавого, а навпаки. З-поміж усіх попередніх міст це залишило найбільше вражень. І навіть не так архітектурою (хотя це теж), як просто атмосферою.

DSCF7720

Приїхали ми сюди в 12 годині дня, в 16:00 вже йшли в сторону виходу з міста. Пробули, виходить, всього лиш 4 години, а враження, ніби кілька днів, бо встигли звикнути до нього за цей час.

Хто любить воду, тому важко не влюбитися в Чортків. Бо саме з моста і річки і починається знайомсто з ним.

DSCF7699

DSCF7705

Пів години оглядання конструкції моста і намагання «на око» виміряти глибину Серету і от ми вже йдемо далі.

Кафедральний собор Верховних Апостолів Павла і Петра.

DSCF7744

DSCF7743

Не перестану повторювати, що для того, щоб побачити щось цікаве і особливе, завжди треба сходити з головних вулиць.

Цього разу зійшли лише раз, але і тут встигли натрапити.

DSCF7752

А от і балкон. Це вже окреме захоплення. Немає міста, з якого я б не привезла хоча б одного фото чергового незвичного балкону.

DSCF7770

Далі іде поступове приближення до того, що можна сміливо називати візитною карточкою міста.

Неоготічний домініканський костьол Св. Станіслава.

DSCF7772

Як тільки бачиш його з-поміж інших споруд, очі перестають помічати все остальне. Притягує погляд, а разом з тим і тіло, ніби магнітом.

DSCF7779

DSCF7784

DSCF7807

DSCF8008п

Після Собору попрямували до ще одного знакового місця — замок Гольських.

DSCF7830

DSCF7834

DSCF7835

Не встигли ми натішитися фактом, що нарешті дійшли сюди, як раптом усвідомили, що зайти всередину нам не вийде, так як в неділю тут вихідний. (А да, до речі. На замітку тим, хто планує сюди їхати: у неділю тут — вихідний).

Але закрито-не закрито, а нам мало було лише зовнішньої частини замку, хотілося більшого. І ось тууут ми раптом помітили запасний вхід.

DSCF7991

(Привіт місцевій охороні :))

DSCF7947

DSCF7948

DSCF7973

DSCF7979

DSCF7993

На цьому, врешті, і закінчився наш огляд. Далі лиш погляд на місто з іншої сторони, який вдалося здійснити поки виходили з міста.

DSCF7999

Чудове місто. Затишне і привітне, а до того ще й багате на неймовірні краєвиди.

ІНШІ МІСТА