Запрошую в гості
Останні записи
Останні записи
головна
23/07/2017 Мукачево

Як можна не полюбити місто, у якому тобі прямо на вулиці пропонують скуштувати смачне домашнє вино? Закарпаття. Мукачево. Любов з першого «ходи сюди, спробуй холодне вино». Жарти жартами, а я не жартую. Мукачево справді прекрасне. І не лише завдяки вину. Як і у будь-якому туристичному місці, тут вирує легкість, свобода і невимушеність. Ніхто нікуди не […]

 
DSCF1262
15/07/2017 Cело Карпати. Палац Шенборнів

Палац Шенборнів — це колишня резиденція і мисливський будинок графів Шенборнів. Зараз це санаторій «Карпати». Саме завдяки цьому на території дуже тихо і спокійно. Туристів майже немає, лише відпочиваючі. Палац побудував граф Ервін Фрідріх Шенборн-Бухгайм ще у 1890-1895 роках. Палац має одну дуже цікаву особливість — тут є 365 вікон (як днів у році), 52 […]

 
DSCF1191
Чинадійово

Крутий урок дає кожна нова поїздка. Хочеш знайти те, що шукаєш — просто йди вперед. В такі моменти ще анекдот згадується: — Як по-татарски: «вперед»? — Алга. — А «назад»? — В нас немає «назад». Развернувся і алга! (Особливо приємно згадувати цей анекдот коли заблукаєш) Ми вийшли на трасі біля повороту на Чинадійово. Перейшли дорогу […]

 
DSCF1095-2
14/07/2017 Олеськ

Зазвичай у кожному новому місці є щось, що залишило в пам’яті найбільший слід. Якась дрібничка, з якої хочеться починати розповідь. У випадку з Олеським замком цією дрібничкою стало підземелля. А точніше його запах. Пам’ять настільки цікаво працює, що я набираю зараз цей текст і чітко відчуваю запах, про який пишу. Запах землі, глини, каменю, сирості…і […]

 
Підписатись на оновлення
Підписатись на оновлення
 

Волочиськ

Сьогодні я допоможу вам перенестись на якусь мить в місто Волочиськ, яке розміщене якраз не межі Тернопільської, та Хмельницької областей. Сьогодні сонячно, немає вітру і морозець тримає болото затвердлим — ідеальна погода для подорожі.

IMG_3156

Місто Волочиськ розміщене на території Хмельницької області. Тоді, як його найближчий сусід Підволочиськ вже на території Тернопільскої. Від знака закінчення Волочиська, до початку Підволочиська буквально декілька метрів, але міста вже в різних регіонах.

google

 

Центр

Починаю свою подорож з центра міста. Дуже охайна центральна площа. Тихо, спокійно. Є місце, де може зібратись велика кількість людей, на випадок якихось важливих подій в місті.

IMG_3109

 

Найвища точка в місті

Відразу кинулись в око високі житлові будинки не далеко від площі. Декілька спроб — і я на даху :) Так виглядає центр з висоти (по ліву сторону в нас Тернопільска область, по праву Хмельницьк):

IMG_3114

Так місто виглядає, якщо дивитись на південь:

IMG_3118

 

Тут відразу в очі кидається величезний завод по ліву руку. Цікаво було, чи він ще працює, і як він виглядає з близька (подробиці далі). Думаю, що в свій час (а можливо і зараз теж) він годував велику частину міста.

IMG_3117

 

Ще один кадр з іншої позиції (ближче до Хмельницька):

IMG_3137

 

Сурові ліфтери Волочиська

Дуже смішне оголошення було в ліфті одного з будинків. Суть така: якщо Вася з 9-го поверху чимось насолив Петі з 2-го, то Петя дуже легко може зробити так, що Вася буде ходити на свій 9-й пішки:

IMG_3112

 

Головна вулиця

Волочиськ — одне з тих міст, де є одна головна довга вулиця, де зосереджене основне життя міста. Всі інші другорядні. Тут також все охайно і симпатично. Вулиця досить широка, по бокам гармонійно вписуються розсаджені дерева.

IMG_3124

 

Вулиця має досить патріотичну назву «вул. Незалежності«. Дуже сподобалось те, що майже всі будинки, розміщені на цій вулиці мали одинакові таблички з назвою і номером вулиці — дивиться просто супер (іншим містам на замітку)!

street_cart

 

Також дуже гарно виглядають вказівники вулиць на перехрестях:

street_arrow

 

До речі на рахунок патріотизму. Як і в інших містах, тут постарались на славу і скрізь видно жовто-блакитні кольори.

patriot

 

Дух майдану

На цій ж вулиці я зустрів саморобний «пам’ятник» загиблим на майдані. Здивувало, те що біля «пам’ятника» стояв намет з якого валив дим. Тут явно хтось жив. Що вони там до цих пір роблять незрозуміло…

IMG_3129

 

«Годувальники» міста

Пройшовши трохи далі я знайшов перше діюче підприємство.


IMG_3147

 

IMG_3159

На заводі здивувало наявність закритого паркінгу для велосипедів :)

IMG_3146

 

IMG_3145

Ще одне підприємство. Тут наскільки я зрозумів пекли хлібобулочні вироби. Тут птахи були буквально всюди.

IMG_3167

Пам’ятаєте спочатку я говорив про завод, який виднівся на виїзді з міста. Я таки його знайшов і як виявилось він діючий. На території була охорона і стояло купа техніки.

IMG_3171

 

Ж/Д

IMG_3174

 

Храми

IMG_3158

 

IMG_3176

 

Tilt Shift

І на останок невеличкий Tilt Shift:

ІНШІ МІСТА