Допомогти проекту Запрошую в гості
Останні записи
Останні записи
головна
23/07/2017 Мукачево

Як можна не полюбити місто, у якому тобі прямо на вулиці пропонують скуштувати смачне домашнє вино? Закарпаття. Мукачево. Любов з першого «ходи сюди, спробуй холодне вино». Жарти жартами, а я не жартую. Мукачево справді прекрасне. І не лише завдяки вину. Як і у будь-якому туристичному місці, тут вирує легкість, свобода і невимушеність. Ніхто нікуди не […]

 
DSCF1262
15/07/2017 Cело Карпати. Палац Шенборнів

Палац Шенборнів — це колишня резиденція і мисливський будинок графів Шенборнів. Зараз це санаторій «Карпати». Саме завдяки цьому на території дуже тихо і спокійно. Туристів майже немає, лише відпочиваючі. Палац побудував граф Ервін Фрідріх Шенборн-Бухгайм ще у 1890-1895 роках. Палац має одну дуже цікаву особливість — тут є 365 вікон (як днів у році), 52 […]

 
DSCF1191
Чинадійово

Крутий урок дає кожна нова поїздка. Хочеш знайти те, що шукаєш — просто йди вперед. В такі моменти ще анекдот згадується: — Як по-татарски: «вперед»? — Алга. — А «назад»? — В нас немає «назад». Развернувся і алга! (Особливо приємно згадувати цей анекдот коли заблукаєш) Ми вийшли на трасі біля повороту на Чинадійово. Перейшли дорогу […]

 
DSCF1095-2
14/07/2017 Олеськ

Зазвичай у кожному новому місці є щось, що залишило в пам’яті найбільший слід. Якась дрібничка, з якої хочеться починати розповідь. У випадку з Олеським замком цією дрібничкою стало підземелля. А точніше його запах. Пам’ять настільки цікаво працює, що я набираю зараз цей текст і чітко відчуваю запах, про який пишу. Запах землі, глини, каменю, сирості…і […]

 
Підписатись на оновлення
Підписатись на оновлення
 

Ковель

Ковель — місто велосипедів, — каже Саша. Місто, яке в 2008 і 2011 році стало населеним пунктом з найкращим благоустроєм і підтримкою громадсього порядку, — каже Вікіпедія. Місто, де обморозилися мої руки,- кажу я. Ну а що. Хай цей факт буде ще одним підтвердженням того, на скільки цікаве це місто. Коли ти лиш забираєш фотоапарат, щоб відігріти руки, як тобі на очі знов трапляється щось таке, що не сфотографувати ти просто не маєш права.
Так вийшло, що приїхали ми робити огляд в день, коли температура повітря раптово впала вниз, залучивши до спільної справи ще й туман і дощ. Тому сонячним це місто нам побачити не вдалося. А проте, ми побачили його з іншої сторони.

DSCF7269

Костел святої Анни

DSCF7281

IMG_3611_2

DSCF7283

DSCF7288

Після огляду костелу пішли дорогою далі, де зустрівся такий от цікавий будинок. Впевнена, що в рідному місті ми б навіть уваги на нього не звернули. А тут щось таки притягнуло. Так часто буває. Коли приїжджаєш в нове місце, цікавим і незвичним здається абсолютно все. А потім, повернувшись до свого міста, раптом ловиш себе на тому, що тут такі будинки на кожному кроці. Всім відома істина, огляди нових міст допомагають після повернення більше побачити в своєму.

DSCF7292

Ще один цікавий будинок зустрівся при вході в парк Лесі Українки.

дві сторони.

Парк імені Лесі Українки

DSCF7319

DSCF7311

DSCF7336

DSCF7332

DSCF7334

Алеї-алеї-алеї. Дуже багато дерев, правда. Скверів різних, парків. Для любителів зелених міст, Ковель може стати особливою знахідкою.

Не встигли вийти з одного парку, перейти через дорогу, як нам трапився ще один.

IMG_3640

Тут біля пам’ятника жертвам Чорнобиля мали можливість подивитися на хмару голубів, яких пізніше погодували бубликами, віддячивши таким способом за те видовище, яке вони нам подарували :)

DSCF7346

DSCF7345

DSCF7348

DSCF7354

DSCF7350

IMG_3646

IMG_3642

Парк Шевченка

Закінчили свій маршрут ми оглядом місцевого парку імені Т. Шавченка.

DSCF7376

IMG_3657

IMG_3663

р. Турія

р. Турія

До речі, пам’ятник, який тут стоїть, вважається найвищим пам’ятником Шевченку, серед усіх, які є у світі. Висота його сягає 7 метрів, вага — близько 20 тонн.

DSCF7383

DSCF7389

Закінчення маршруту.

Після парку ми попрямували в сторону виходу з міста. Тут хочу відійти від теми міста і написати про один момент, який ще досі сидить у пам’яті. Йдучи дорогою, ми зустріли прив’язану собаку біля буди, яка знаходилася досить далеко від будинків, вважай що в полі. В такі моменти завжди згадуєш вислів про те, що собака — це друг людини. Сумно усвідомлювати, що в декого таке розуміння дружби.

DSCF7416

Це, мабуть, єдине, що залишило негативний слід в пам’яті після цієї поїздки. Сам ж Ковель залишив лише хороше враження. І хоть погода була не найкращою, а місто все одно запам’яталося світлим і привітним.

І на кінець, традиційний Tilt-Shift

ІНШІ МІСТА