Запрошую в гості
Останні записи
Останні записи
головна
23/07/2017 Мукачево

Як можна не полюбити місто, у якому тобі прямо на вулиці пропонують скуштувати смачне домашнє вино? Закарпаття. Мукачево. Любов з першого «ходи сюди, спробуй холодне вино». Жарти жартами, а я не жартую. Мукачево справді прекрасне. І не лише завдяки вину. Як і у будь-якому туристичному місці, тут вирує легкість, свобода і невимушеність. Ніхто нікуди не […]

 
DSCF1262
15/07/2017 Cело Карпати. Палац Шенборнів

Палац Шенборнів — це колишня резиденція і мисливський будинок графів Шенборнів. Зараз це санаторій «Карпати». Саме завдяки цьому на території дуже тихо і спокійно. Туристів майже немає, лише відпочиваючі. Палац побудував граф Ервін Фрідріх Шенборн-Бухгайм ще у 1890-1895 роках. Палац має одну дуже цікаву особливість — тут є 365 вікон (як днів у році), 52 […]

 
DSCF1191
Чинадійово

Крутий урок дає кожна нова поїздка. Хочеш знайти те, що шукаєш — просто йди вперед. В такі моменти ще анекдот згадується: — Як по-татарски: «вперед»? — Алга. — А «назад»? — В нас немає «назад». Развернувся і алга! (Особливо приємно згадувати цей анекдот коли заблукаєш) Ми вийшли на трасі біля повороту на Чинадійово. Перейшли дорогу […]

 
DSCF1095-2
14/07/2017 Олеськ

Зазвичай у кожному новому місці є щось, що залишило в пам’яті найбільший слід. Якась дрібничка, з якої хочеться починати розповідь. У випадку з Олеським замком цією дрібничкою стало підземелля. А точніше його запах. Пам’ять настільки цікаво працює, що я набираю зараз цей текст і чітко відчуваю запах, про який пишу. Запах землі, глини, каменю, сирості…і […]

 
Підписатись на оновлення
Підписатись на оновлення
 

Золочів

Другим містом, куди я вирішила поїхати — стало місто Золочів. І якщо першого разу думка з містом, куди їхати, прийшла сама собою, то цього разу я вирішила просто тицьнути пальцем на карту. Випало те, що випало.

За що я люблю Україну, а тим більше західну її частину, так це за те, що тут куди не поїдь — всюди стрінеться замок або фортеця. І даний випадок не став виключенням.

DSCF6531

DSCF6542
DSCF6537
DSCF6544
DSCF6546

Так як замок знаходиться на невеличкому пагорбі, вигляд звідти вікривається справді дуже гарний.

DSCF6552
DSCF6557
DSCF6547
DSCF6556
Якщо в Бережанах можна просто полюбуватися руїнами і невеличкою кількістю експонатів, які там залишилися, то тут все значно пізнавальніше. На території замку є два музеї, на оглядання яких можна потратити не одну годину. Традиційно, фотографій не публікую, щоб вам було цікавіше побачити все на власні очі.

З замком розібралися. Все досить цікаво, гарно і пізнавально. Тому хто не був — вперед. Особливо цікаво буде тим, хто цікавиться історією. Ну дуууже багато інформації.
А тепер повертаємося до звичного. Все, що дальше — це впросто все. Все, що траплялося і що вдалося помітити і сфотографувати під час цієї кількогодинної прогулянки містом. Від початку маршруту і до самого кінця.

DSCF6389
DSCF6421
DSCF6423
DSCF6434
DSCF6436
DSCF6507
DSCF6448

Вулички-будинки, вулички-будинки і тут я нарешті дійша туди, куди дійшла. Відчуття, яке появилося в той момент, передати важко. Костел. Єдине, що пролунало тоді в голові — це одне слово. «Воно». Так, це саме те, заради чого було варто їхати до цього міста.

DSCF6456
DSCF6467

І да простять мене ваші очі, але я люблю це фото :)

І да вибачать мене ваші очі, але я люблю це фото :)

Так, це однозначно одна із головних окрас міста. Куди б ти тут не пішов, майже зі всюди хоч невелику її частину, а все одно видно.

DSCF6501
DSCF6528
DSCF6511

І на останок. Те, про що нічого написати, але й залишати без уваги теж не хочеться.

DSCF6494
DSCF6506

Впевнена, що всього все одно не побачила, але частинка точно є. Чудове місто, справді. Досить різностороннє, через що і привабливе. Тому якщо стоїть питання в тому, їхати туди чи ні, без сумніву обирайте перше.

ІНШІ МІСТА